Дана конференція вже завершилася. Наступна конференція ЕАІРП-2024 запланована на грудень 2024р. Можливо Ви шукали ще одну нашу конференцію

Організатори ХIX науково-практичної конференції “Ефективність та Автоматизація інженерних рішень у приладобудуванні”-2023

КОМПЛЕКТ ДОКУМЕНТІВ

1. УВАГА!!! Реєстрацію на конференцію та завантаження матеріалів НЕОБХІДНО виконати за допомогою розділу «РЕЄСТРАЦІЯ» сайту конференції.

2. Заявка на участь у конференції (у паперовому чи електронному вигляді) з підписом наукового керівника + перша сторінка статті з підписами авторів (або кольорова скан-копія, формат JPEG)

3. Електронна версія статті, оформлена відповідно до вимог.

4. Квитанція (або скан-копія) про оплату учасником організаційного внеску.

 

ДОДАТКОВІ УМОВИ

1. Матеріали приймаються через сайт конференції оргкомітету до 08 грудня 2023 року. Кожен учасник окремо або у співавторстві може подати не більше двох заявок (праць). За публікацію кожної із статей у збірнику праць сплачується оргвнесок!

2. До початку конференції cтатті будуть опубліковані в збірнику праць конференції. Матеріали, що не відповідають вимогам, неоплачені роботи та ті, що надійшли після 08 грудня 2023 р, не публікуються.

3. Організаційний комітет не несе відповідальності за помилки, допущені учасником у матеріалах та у заявці на участь у конференції.