Дана конференція вже завершилася. Наступна конференція ЕАРІП-2023 запланована на грудень 2023р. Можливо Ви шукали ще одну нашу конференцію

Організатори ХVIII науково-практичної конференції “Ефективність та Автоматизація інженерних рішень у приладобудуванні”-2022


Програмний комітет

ТИМЧИК ГРИГОРІЙ СЕМЕНОВИЧ   Докт. техн. наук, професор, декан ПБФ. Голова програмного комітету
КРАВЧЕНКО МАРИНА ОЛЕГІВНА   Докт. екон. наук, професор, декан ФММ
ВОЙТКО СЕРГІЙ ВАСИЛЬОВИЧ   Докт. екон. наук, проф., завідувач кафедри міжнародної економіки
БЕЗУГЛИЙ МИХАЙЛО ОЛЕКСАНДРОВИЧ   Докт. техн. наук., проф., завідувач кафедри ВП
АНТОНЮК ВІКТОР СТЕПАНОВИЧ   Докт. техн. наук., проф., професор кафедри ВП
БУРАУ НАДІЯ ІВАНІВНА   Докт. техн. наук, проф., завідувач кафедри КІОНС
КОЛОБРОДОВ ВАЛЕНТИН
ГЕОРГІЙОВИЧ
  Докт. техн. наук, проф., професор кафедри КІОНС
КИРИЧУК ЮРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ   Докт. техн. наук, проф., завідувач кафедри АСНК
ПРОТАСОВ АНАТОЛІЙ ГЕОРГІЙОВИЧ   Докт. педагог. наук, професор кафедри АСНК
ЄРЕМЕНКО ВОЛОДИМИР СТАНІСЛАВОВИЧ   Докт. техн. наук, проф., завідувач кафедри ІВТ
ЗАЩЕПКІНА НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА   Докт. техн. наук, професор кафедри ІВТ
ТУЗ ЮЛІАН МИХАЙЛОВИЧ   Докт. техн. наук, професор кафедри ІВТ


Організаційний комітет

  1. Лакоза Сергій Леонідович – кандидат техн. наук, Голова організаційного комітету, заступник декана ПБФ
  2. Булавко Назар Олександрович – cтудент ПБФ. Заступник голови організаційного комітету. Відповідальний за секцію №5 «Ефективні інженерні рішення у інформаційно-вимірювальних технологіях. Технології аналітичного та екологічного приладобудування».
  3. Платов Ілля Михайлович – cтудент ПБФ. Відповідальний за секцію №1 «Економіка та ефективність комп’ютерно-інтегрованих навігаційних систем і приладів».
  4. Голик Валерія Олександрівна – cтудентка ПБФ. Відповідальна за секцію №2 «Економіка виробництва і використання оптичних та оптико-електронних приладів і систем».
  5. Матошин Олександр Валерійович  – cтудент ПБФ. Відповідальний за секцію №3 «Ефективність автоматизованих виробничих систем і технологій приладобудування».
  6. Некрасова Ольга Олександрівна – cтудентка ПБФ. Відповідальна за секцію №4 «Ефективність інформаційних технологій при проектуванні систем вимірювання механічних величин. Техніко-економічні характеристики мікро- і нанопристроїв».
  7. Акуленко Олександр Сергійович – cтудент ПБФ. Відповідальний за секцію №6 «Новітні технології у проектуванні роботизованих систем в неруйнівному контролі, технічній та медичній діагностиці».
  8. Баталія Богдан Олександрович – cтудент ПБФ. Відповідальний за секцію №7 «Економічна ефективність використання систем біомедичного приладобудування та технологій».
  9. Роспопчук Тетяна Михайлівна – cтудентка ФММ. Відповідальна за секцію №8 «Міжнародне науково-технічне співробітництво в приладобудуванні в умовах Індустрії 4.0».
  10.