Дана конференція вже завершилася. Наступна конференція ЕАІРП-2024 запланована на грудень 2024р. Можливо Ви шукали ще одну нашу конференцію

Організатори ХIX науково-практичної конференції “Ефективність та Автоматизація інженерних рішень у приладобудуванні”-2023

Програмний комітет

ТИМЧИК ГРИГОРІЙ СЕМЕНОВИЧ   Докт. техн. наук, професор, декан ПБФ. Голова програмного комітету
КРАВЧЕНКО МАРИНА ОЛЕГІВНА   Докт. екон. наук, професор, декан ФММ
ВОЙТКО СЕРГІЙ ВАСИЛЬОВИЧ   Докт. екон. наук, проф., завідувач кафедри міжнародної економіки
БЕЗУГЛИЙ МИХАЙЛО ОЛЕКСАНДРОВИЧ   Докт. техн. наук., проф., завідувач кафедри КІТВП
АНТОНЮК ВІКТОР СТЕПАНОВИЧ   Докт. техн. наук., проф., професор кафедри КІТВП
БУРАУ НАДІЯ ІВАНІВНА   Докт. техн. наук, проф., завідувач кафедри КІОНС
КОЛОБРОДОВ ВАЛЕНТИН
ГЕОРГІЙОВИЧ
  Докт. техн. наук, проф., професор кафедри КІОНС
КИРИЧУК ЮРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ   Докт. техн. наук, проф., завідувач кафедри АСНК
ПРОТАСОВ АНАТОЛІЙ ГЕОРГІЙОВИЧ   Докт. педагог. наук, професор кафедри АСНК
ЄРЕМЕНКО ВОЛОДИМИР СТАНІСЛАВОВИЧ   Докт. техн. наук, проф., завідувач кафедри ІВТ
ЗАЩЕПКІНА НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА   Докт. техн. наук, професор кафедри ІВТ
ТУЗ ЮЛІАН МИХАЙЛОВИЧ   Докт. техн. наук, професор кафедри ІВТ

Організаційний комітет

1. Лакоза Сергій Леонідович – кандидат техн. наук, Голова організаційного комітету, заступник декана ПБФ
  2. Накорик Вікторія Валентинівна  – cтудентка ПБФ. Заступник голови організаційного комітету. Відповідальний за секцію №1 «Економіка та ефективність комп’ютерно-інтегрованих навігаційних систем і приладів».
  3. Лавренюк Дарина Максимівна – cтудентка ПБФ. Відповідальна за секцію №2 «Економіка виробництва і використання оптичних та оптико-електронних приладів і систем».
  4. Дубінін Ярослав Ярославович – cтудент ПБФ. Відповідальний за секцію №3 «Ефективність автоматизованих виробничих систем і технологій приладобудування».
  5. Косінська Анна Андріївна – cтудентка ПБФ. Відповідальна за секцію №4 «Новітні технології автоматизації, робототехніки та інтернет речей».
  6. Шестак Олександра Андріанівна – cтудентка ПБФ. Відповідальна за секцію №5 «Ефективні інженерні рішення у інформаційно-вимірювальних технологіях. Технології аналітичного та екологічного приладобудування».
  7. Довбиш Іванна Олегівна – cтудентка ПБФ. Відповідальна за секцію №6 «Новітні технології у проектуванні роботизованих систем в неруйнівному контролі, технічній та медичній діагностиці».
  8. Слєпчук Вікторія Сергіївна – cтудентка ПБФ. Відповідальна за секцію №7 «Економічна ефективність використання систем біомедичного приладобудування та технологій».
  9. Мазанко Тетяна Олександрівна – аспірантка ФММ. Відповідальна за секцію №8 «Міжнародне науково-технічне співробітництво в приладобудуванні в умовах Індустрії 4.0».